Przejdź do treści

Zadbaj o zdrowszy dom

Każdy z nas pragnie zapewnić swoim bliskim jak najzdrowsze warunki życia. Inteligentny Czujnik Jakości Powietrza w Pomieszczeniach pozwoli Ci na to! Bez względu na to, czy chodzi o poziom natężenia dźwięków sprzyjający zdrowemu snu, czy też wilgotność powietrza odpowiednią dla dziecka chorego na astmę - Czujnik ten zbierze istotne dane, wskaże potencjalne problemy i zaproponuje rozwiązania.

Aplikacja

 

Inteligentny Czujnik Jakości Powietrza w Pomieszczeniach informuje, w jaki sposób można stworzyć zdrowsze środowisko dla niemowlęcia, dziecka z astmą i dla siebie.

Aplikacja

4 precyzyjne czujniki

Kropla

Wilgotność

Dokładnie wiesz, kiedy włączyć, a kiedy wyłączyć nawilżacz.

Jakość powietrza

Jakość powietrza

Dowiedz się, jak zmniejszyć poziom zanieczyszczenia powietrza w domu.

Łóżeczko

Hałas

Kontroluj poziom hałasu, aby w nocy spać spokojnie.

Termometr

Temperatura

Zapewnij sobie idealną temperaturę w dzień i w nocy.

Aplikacja 2

Monitoruj zmiany w otoczeniu, by poprawić swoje samopoczucie

Godzina, dzień, tydzień, miesiąc, rok i więcej! Uzyskaj dostęp do swojej historii pomiarów i analizuj wpływ swoich działań na środowisko. Wdrażaj dobre nawyki, by poprawić swoje samopoczucie.

Aplikacja 2

Dlaczego to takie ważne?

Komfort

Komfort

Poczucie komfortu zależy przede wszystkim od środowiska domowego. Jeśli jest za zimno lub zbyt wilgotno albo gdy poziomy zanieczyszczenia powietrza i hałasu są zbyt wysokie, możesz czuć się nieswojo. Nasz Inteligentny Czujnik Jakości Powietrza w Pomieszczeniach podpowiada Ci, co należy poprawić, aby zapewnić sobie zawsze świetne samopoczucie w domu.

Zdrowie

Zdrowie

W zdrowym środowisku domowym łatwiej się zrelaksujesz. Bóle głowy, zmęczenie, apatia, kaszel, alergie czy astma – wszystko to może być oznaką braku pełnej kontroli nad tym środowiskiem. Oferowane urządzenie mierzy podstawowe dane dotyczące Twojego domu, aby pozwolić Ci i Twoim bliskim mieszkać w zdrowym otoczeniu.

Sen

Sen

Zdrowe warunki w sypialni to klucz do zdrowego snu. Bez względu na to, czy chodzi o monitorowanie poziomu hałasu, kontrolowanie jakości powietrza czy regulowanie temperatury podczas snu, dzięki naszemu Czujnikowi Jakości Powietrza zawsze wiesz, co trzeba zrobić. Sprawdź historię danych dotyczących tych parametrów i zapewnij sobie zdrowszy sen.

Produktywność

Produktywność

Temperatura, jakość powietrza i poziom hałasu to czynniki wpływające na Twoją produktywność i zdolność koncentracji. Stwórz doskonałe środowisko pracy w swoim domu – czy to dla siebie, czy też dla nastolatków odrabiających lekcje lub przygotowujących się do egzaminów.

Multiroom

Połącz kilka Inteligentnych Czujników Jakości Powietrza w Pomieszczeniach w jeden system, aby monitorować dane z wszystkich pomieszczeń za pomocą jednej aplikacji.

Salon

Salon

Znajomi wpadają z wizytą? Zadbaj o najwyższą jakość powietrza w pomieszczeniach i otrzymuj powiadomienia na urządzeniu, gdy sprawy zaczną wymykać się spod kontroli.

Salon
Sypialnia

Sypialnia rodziców

Ciągle budzisz się w nocy? Pomiary przeprowadzane przez nasze urządzenie pomogą Ci dowiedzieć się, co zakłóca Twój sen – zbyt niski poziom wilgotności, zanieczyszczenie powietrza (dwutlenek węgla) w pomieszczeniu, czy też inne czynniki.

Sypialnia
Pokój dziecka

Pokój dziecka

Kontroluj temperaturę i poziom hałasu, aby zapewnić dziecku jak najlepsze warunki dla snu.

Pokój dziecka
Kuchnia

Kuchnia

Czy przygotowywanie zdrowych posiłków zamienia Twoją kuchnię w saunę? Nasz Czujnik Jakości Powietrza dowie się o tym przed Tobą i pomoże wyeliminować problem.

Kuchnia
Pokój dziecka chorego na astmę

Pokój dziecka chorego na astmę

Upewnij się, że poziom wilgotności jest stabilny, aby ułatwić oddychanie dziecku chorującemu na astmę. Odbieraj zautomatyzowane powiadomienia za każdym razem, gdy potrzebna jest korekta ustawień.

Pokój dziecka chorego na astmę
Piwnica

Piwnica

Zadbaj o komfortowe warunki pracy, kontrolując poziom wilgotności i temperatury za pomocą aplikacji.

Piwnica

Proste i wygodne rozwiązanie

 

Elegancki wygląd

Obudowa Czujnika Jakości Powietrza jest smukła i elegancka. Doskonale pasuje do każdego wnętrza.

 

Zdalny dostęp

Wystarczy zalogować się do naszej aplikacji z dowolnego miejsca, aby uzyskać dostęp do danych dotyczących warunków panujących u siebie w domu.

 

Ustawienia

Łatwa konfiguracja sieci Wi-Fi. Bez abonamentu i bez opłat.

Czujnik jakości powietrza

 

Inteligentny dom

Sprawdzanie stanu środowiska domowego nigdy nie było prostsze – wystarczy zadać pytanie na głos lub je napisać

 

Łatwa obsługa

Wystarczy, że stukniesz w górną część urządzenia, a Czujnik Jakości Powietrza zaświeci się i natychmiast da znać, czy w Twoim domu panują zdrowe warunki.

 

Łatwa rozbudowa

Aby zapewnić lepszą kontrolę nad swoim domem możesz umieścić Inteligentny Czujnik Jakości Powietrza w każdym pomieszczeniu, które jest istotne dla Ciebie i Twoich bliskich.