Przejdź do treści
DOM't worry, be connected

 

DOM't worry, be connected

Twój nowoczesny smartdom powinien być gotów na każde życzenie. Dlatego rozwiązania bezprzewodowej automatyki domowej Legrand dają Ci zdalną kontrolę nad funkcjami Twojego domu - oświetleniem, roletami, ogrzewaniem i nie tylko. Dzięki skalowalności możesz zawsze dodać nowe łączniki i urządzenia, a skomunikowany przez Internet system tworzy elastyczną sieć wygodnych rozwiązań.

DOM't worry, be connected

Korzyści dla Ciebie i Twojego domu

Chcesz, żeby inteligentne instalacje pamiętały o Twoich preferencjach?
Skorzystaj ze scenariuszy zarządzania funkcjami, a jednym przyciskiem przygotujesz dom na swój powrót.

Bezprzewodowa obsługa

Bezprzewodowa obsługa

Zarządzaj funkcjami swojego domu dzięki aplikacji Home + Control. Korzystaj z intuicyjnych funkcjonalności i modułów aplikacji, jak dostęp do programowanych scenariuszy użytkownika.

oszczędność

Oszczędność

Zaoszczędź więcej czasu dla swojej rodziny zmniejszając wydatki na energię elektryczną i przyczyniając się do ochrony środowiska. Wypróbuj inteligentne sterowanie oświetleniem, roletami i ogrzewaniem.

Sterowanie i kontrola

Sterowanie i kontrola

Zyskaj dostęp do urządzeń domu z każdego pomieszczenia dzięki łącznikom sterowanym radiowo. Dodawaj nowe łączniki kiedy zechcesz i zarządzaj funkcjami głosowo lub z aplikacji, lokalnie lub zdalnie.

Komfort

Komfort

Chcesz, żeby inteligentne instalacje pamiętały o Twoich preferencjach? Skorzystaj ze scenariuszy zarządzania funkcjami, a jednym przyciskiem przygotujesz dom na swój powrót.

Prestiż

Prestiż

Mieszkaj luksusowo i zwiększaj wartość swojej nieruchomości. Zainwestuj w nowoczesne zarządzanie urządzeniami domu i zapewnij sobie wygodę na lata użytkowania.

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo

Czuj się bezpiecznie i komfortowo poza domem. Wypróbuj opcje symulacji obecności w domu, sterujące oświetleniem i roletami pod Twoją nieobecność.

Łatwość zarządzania

Łatwość zarządzania

Bezprzewodowa automatyka domowa Legrand to sterowanie za pomocą asystenta głosowego. Dzięki temu zarządzanie funkcjami domu jest łatwiejsze niż kiedykolwiek!

Elastyczny, wygodny dostęp

Elastyczny, wygodny dostęp

Steruj oświetleniem, roletami i innymi elementami systemu z dowolnego miejsca w domu. Zwiększ wygodę dzięki możliwości integracji ze sprzętem innych producentów.

Elementy systemu

Wiemy, że wygody nigdy za wiele, dlatego rozwiązania bezprzewodowej automatyki domowej Legrand łączą
łatwość instalacji z elastycznością rozbudowy o nowe elementy. Zestawy dostarczane są z ramkami w kolorach białym, tytanowym lub wolfram.

zestaw startowy

Zestaw startowy

Automatyka Twojego inteligentnego domu zaczyna się od obowiązkowego wyboru gniazda Control. Gniazdo jest łatwe w instalacji, estetyczne i dostępne w trzech wersjach kolorystycznych. Zapewnia kontrolę lokalną lub zdalną, za pomocą aplikacji na smartfonie lub asystenta głosowego. Wspiera rozbudowę o kolejne elementy Celiane with Netatmo.

 

Więcej >

zestaw startowy
Zestawy do rozbudowy instalacji

Zestaw do rozbudowy instalacji

W każdej chwili możesz wzbogacić swój dom o dodatkowe funkcje. Łatwość instalacji pozwala na bezproblemowe podłączanie do okablowania lub prostą wymianę elementów. Rozwiązania Legrand są w pełni skalowalne i pozwalają na podnoszenie funkcjonalności poprzez dodawanie elementów z bogatej oferty dodatkowych funkcji.

 

Więcej >

Zestawy do rozbudowy instalacji
Elementy przewodowe

Elementy przewodowe

Elementy przewodowe connected zapewniają łatwość podłączenia do istniejącego okablowania bez konieczności wymiany instalacji. Wszystkie komunikują się za pośrednictwem sieci internet, gwarantując wygodne i szybkie sterowanie z aplikacji w smartfonie.

Więcej >

Elementy przewodowe
Łączniki bezprzewodowe

Łączniki bezprzewodowe

Zwiększaj komfort użytkowania dzięki łącznikom bezprzewodowym, które pozwalają sterować wszystkimi funkcjami domu z najbardziej potrzebnego miejsca! Bezprzewodowe elementy systemu automatyki domowej Legrand to elastyczność montażu w dowolnym miejscu w Twoim domu bez konieczności doprowadzania kabli.

 

Więcej >

Łączniki bezprzewodowe

Przykładowy scenariusz

Wystarczy dotknąć jeden przycisk, żeby dom przygotował się na Twój powrót. Dzięki aplikacji możesz programować scenariusze
zarządzania systemem domu na każdą okazję. Jednym przyciskiem możesz uruchomić ogrzewanie, włączyć światło
lub sterować dodatkowymi funkcjonalnościami, np. włączyć sprzęt AGD.

Aplikacja

Mobilna aplikacja Home + Control pozwala Ci sterować urządzeniami ze smartfona, zapewniając komfort użytkowania
oraz łatwość dodawania do systemu nowych urządzeń Legrand.

Aplikacja Home + Control

 

Aplikacja współpracuje z Apple Homekit i umożliwia sterowanie za pośrednictwem asystenta głosowego Apple Siri
oraz Google Home Assistant.

Aplikacja Home + Control

 

Dzięki aplikacji możesz z łatwością kontrolować oświetlenie, rolety oraz gniazda. Aplikacja pozwala dodawać scenariusze użytkownika oraz symulację obecności w domu.

Aplikacja Home + Control

 

Podstawą działania firmy Legrand jest poszanowanie użytkownika. Dlatego dbamy o to, by zminimalizować możliwość niewłaściwego wykorzystania naszych urządzeń oraz potencjalne niebezpieczeństwo dla użytkownika.

Gdzie kupić