Przejdź do treści

Smart Home Legrand Netatmo

Twój Smart Home

 

Twój Smart Home

 

Każdy dzień niesie wiele niespodzianek i zaskoczeń. Spraw, by Twój dom był oazą spokoju, w której wszystko jest zawsze na swoim miejscu. Smart Home Legrand Netatmo to intuicyjna obsługa: jednym kliknięciem wyłączysz wszystkie źródła światła i opuścisz rolety w domu. Wybierasz sposób sterowania, który pasuje do Ciebie i Twoich preferencji. Zarządzasz lokalnie lub zdalnie: leżąc w łóżku, oglądając telewizję w salonie lub będąc poza domem na wakacjach. A to wszystko z dbałością o ochronę Twojej prywatności i Twoich bliskich . Produkty Smart Home Legrand Netatmo zapewniają komfort i bezpieczeństwo na najwyższym poziomie.

 

Broszura Smart Home

 

Twój Smart Home

Korzyści dla Ciebie i Twojego domu

Bezprzewodowa obsługa

Bezprzewodowa obsługa

Zarządzaj funkcjami swojego domu dzięki aplikacji Home + Control. Korzystaj z intuicyjnych funkcjonalności i modułów aplikacji, jak dostęp do programowanych scenariuszy użytkownika.

oszczędność

Oszczędność

Zaoszczędź więcej czasu dla swojej rodziny zmniejszając wydatki na energię elektryczną i przyczyniając się do ochrony środowiska. Wypróbuj inteligentne sterowanie oświetleniem, roletami i ogrzewaniem.

Sterowanie i kontrola

Sterowanie i kontrola

Zyskaj dostęp do urządzeń domu z każdego pomieszczenia dzięki łącznikom sterowanym radiowo. Dodawaj nowe łączniki kiedy zechcesz i zarządzaj funkcjami głosowo lub z aplikacji, lokalnie lub zdalnie.

Komfort

Komfort

Chcesz, żeby inteligentne instalacje pamiętały o Twoich preferencjach? Skorzystaj ze scenariuszy zarządzania funkcjami, a jednym przyciskiem przygotujesz dom na swój powrót.

Prestiż

Prestiż

Mieszkaj luksusowo i zwiększaj wartość swojej nieruchomości. Zainwestuj w nowoczesne zarządzanie urządzeniami domu i zapewnij sobie wygodę na lata użytkowania.

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo

Czuj się bezpiecznie i komfortowo poza domem. Wypróbuj opcje symulacji obecności w domu, sterujące oświetleniem i roletami pod Twoją nieobecność.

Łatwość zarządzania

Łatwość zarządzania

Bezprzewodowa automatyka domowa Legrand to sterowanie za pomocą asystenta głosowego. Dzięki temu zarządzanie funkcjami domu jest łatwiejsze niż kiedykolwiek!

Elastyczny, wygodny dostęp

Elastyczny, wygodny dostęp

Steruj oświetleniem, roletami i innymi elementami systemu z dowolnego miejsca w domu. Zwiększ wygodę dzięki możliwości integracji ze sprzętem innych producentów.

Elementy systemu

Sterowanie domem

Sterowanie domem

Steruj oświetleniem, roletami i ogrzewaniem w całym domu bez okablowania ani kłopotliwego montażu. Elastyczna kontrola dopasowuje się do Twoich potrzeb: wystarczy wygodny przycisk zamontowany w dowolnym miejscu mieszkania albo aplikacja na smartfonie, która zapewnia też dostęp do zdalnego sterowania oraz definiowalnych scenariuszy. Monitoruj zużycie prądu przez domowe urządzenia z poziomu smartfona. Inteligentne rozwiązania Legrand są dostępne w seriach: Celiane with Netatmo, Valena Life with Netatmo, Valena Allure with Netatmo.

Sterowanie domem
Bezpieczny dom

Bezpieczeństwo i komfort w domu

Każdy z nas pragnie zapewnić swoim bliskim zdrowe, bezpieczne i komfortowe warunki życia. Produkty Legrand Netatmo pozwolą Ci na to! Inteligentna ochrona Twojego domu zapewni Ci prawdziwy spokój. Dzięki aplikacji mobilnej możesz zobaczyć co dzieje się w Twoim domu o dowolnej porze i z dowolnego miejsca na świecie. Zyskujesz najcenniejsze: spokój i bezpieczeństwo Twoje i Twoich bliskich. Inteligentne rozwiązania oparte na czujnikach doskonale sprawdzą się w Twoim domu, by zapewnić zdrowszy klimat we wnętrzach i podnieść komfort Twój i Twojej rodziny. 

Bezpieczny dom
Wideodomofon C100

Wideodomofon Smart Wi-Fi Classe 100

Nowa linia aparatów wewnętrznych Classe 100 została rozszerzona o wideodomofon Smart Wi-Fi. Efektem jest gama wideodomofonów i domofonów w nowoczesnym i eleganckim designie, zaspokajająca potrzeby instalacyjne wszelkich systemów.

Wideodomofon C100

Aplikacje i bezpieczeństwo

Aplikacje

 

Aplikacje

 

Aplikacje współpracują z Apple Homekit i umożliwia sterowanie za pośrednictwem asystenta głosowego Apple Siri, Google Home Assistant oraz Amazon Alexa. 

Chmura

 

Chmura

 

Dzięki aplikacji możesz z łatwością kontrolować oświetlenie, rolety oraz gniazda. Aplikacja pozwala dodawać scenariusze użytkownika oraz symulację obecności w domu.

Bezpieczeństwo

 

Bezpieczeństwo

 

Podstawą działania firmy Legrand jest poszanowanie użytkownika. Dlatego dbamy o to, by zminimalizować możliwość niewłaściwego wykorzystania naszych urządzeń oraz potencjalne niebezpieczeństwo dla użytkownika.