Przejdź do treści

Kamera zewnętrzna Smart Netatmo PRO

Chroń swój dom za pomocą Inteligentnej Kamery Zewnętrznej i korzystaj z bezpłatnego przechowywania filmów bez żadnych opłat abonamentowych

Telefon

Alarm

Ostrzeżenie w czasie rzeczywistym

Otrzymuj ostrzeżenia w czasie rzeczywistym za pomocą smartfonu w razie wykrycia jakiejś osoby lub pojazdu na terenie Twojej posiadłości.

Kamera Zewnętrzna potrafi rozróżniać osoby, zwierzęta, pojazdy czy nieistotne ruchy.

Telefon
Auto

Alarm

Koniec z niepotrzebnymi ostrzeżeniami

Spersonalizuj powiadomienia, aby otrzymywać tylko te, które Cię interesują.

Nie w padaj w panikę z powodu bawiącego się psa w ogrodzie! Określ dokładnie, w jakim przypadku chcesz otrzymywać ostrzeżenia oraz obszary przeznaczone do monitorowania za pomocą funkcji Alert-Zones.

Auto

Długotrwała i odporna

Pogoda

Inteligentną Kamerę Zewnętrzną Netatmo zaprojektowano tak, by służyła Ci jak najdłużej! Jest odporna na promieniowanie UV i warunki atmosferyczne dzięki standardowi uszczelnienia HZO.

Oświetlenie

Światło

Oświetl swoją drogę

Kamera ma również wbudowany inteligentny system oświetlenia. W przypadku ostrzeżenia oświetlenie włącza się i może zmusić intruza do ucieczki.

Można go włączać ręcznie za pomocą aplikacji lub zaprogramować tak, aby zapalał się w przypadku wykrycia osoby, samochodu lub zwierzęcia.

Oświetlenie
Montaż

Prosta instalacja

Samodzielnie zainstaluj swoją Kamerę, instalacja jest niezwykle prosta – wystarczy zastąpić istniejące oświetlenie. Umieść po prostu Kamerę w miejscu istniejącego oświetlenia – wystarczy Ci niecała godzina – lub wybierz bardziej strategiczne miejsce do monitorowania domu.

Abonament

Bez żadnej opłaty abonamentowej

Lokalne przechowywanie filmów wideo jest bezpłatne, a wszystkie funkcje i aktualizacje są dostępne bez subskrypcji przez cały czas..

Zaawansowane funkcje, aby zapewnić Ci jeszcze większe bezpieczeństwo

 

 

Bezpieczeństwo

Twoje dane są zabezpieczone w stu procentach dzięki przechowywaniu ich na szyfrowanej karcie microSD

 

Jakość

Wideo nagrywane jest w wysokiej jakości Full HD 1080p.

 

Wszechstronność

Dzięki funkcji noktowizji na podczerwień, sięgającej 15 metrów, Inteligentna Kamera Zewnętrzna umożliwia nagrywanie również w nocy

Inteligentna Kamera Zewnętrzna

 

 

 

Zasięg

Inteligentna Kamera Zewnętrzna wykrywa ruch w odległości nawet 20 metrów, co pozwala Ci zabezpieczyć cały teren swojej posesji. 

 

Zoom

Kamera wyposażona jest w zoom cyfrowy x8

 

Kopia zapasowa

Kamera umożliwia zapisanie opcjonalnej kopii zapasowej w chmurze Dropbox lub FTP, co chroni przed utratą danych