Przejdź do treści

Czujniki wstrząsowe okien i drzwi systemu alarmowego Smart Netatmo PRO

Rozpoznają próby siłowego otwarcia drzwi i okien i wyślą powiadomienie o każdym takim zdarzeniu na Twojego smartfona.

Alarm

Działaj zanim złodziej wejdzie do Twojego domu

Inteligentne Czujniki Okien i Drzwi poinformują Cię zanim dojdzie do włamania. Umieszczone na dowolnie wybranych drzwiach i oknach rozpoznają wszelki ruch lub drżenie, sygnalizując, że ktoś chce sforsować zamek.

Wykrywają także nagłe otwarcie drzwi lub okna. W takim przypadku otrzymujesz natychmiast powiadomienie na smartfona. W przypadku próby włamania, zyskujesz cenny czas!

Smartfon

Drzwi

Monitoruj stan swoich drzwi i okien bezpośrednio w aplikacji

Miej pod ciągłą kontrolą swój dom, ustawiając parametry aplikacji. Czujniki Okien i Drzwi mogą także uprzedzić Cię na smartfonie, gdy któreś z drzwi lub okien są zbyt długo otwarte.

Po wyjściu z domu i masz wątpliwości? Sprawdź bezpośrednio w aplikacji czy drzwi i okna wyposażone w Czujnik są otwarte czy zamknięte.

Smartfon
Instalacja

Drzwi

Zainstaluj Czujniki w łatwy sposób

Inteligentne i proste, to atuty produktów Netatmo. Czujniki Okien i Drzwi nie są odstępstwem od tej zasady! Są jednoczęściowe i szczelne, łatwo można je przykleić do drzwi lub okna, niezależnie od jego modelu.

Ich funkcjonowanie wymaga spełnienia tylko jednego wstępnego warunku: mieć Inteligentną Kamerę Domową Netatmo.

 

Instalacja
Zestaw

Skorzystaj z kompletnego Inteligentnego Systemu Alarmowego z Kamerą

Inteligentne Czujniki Okien i Drzwi, Inteligentna Kamera Domowa i Inteligentny Alarm Domowy Netatmo stanowią Inteligentny System Alarmowy z Kamerą, który chroni Twój dom i potrafi zareagować w przypadku włamania. Możesz nawet wybrać konkretny Czujnik, aby uruchomił Alarm w przypadku próby włamania.*

*Alarm i Czujniki funkcjonują wyłącznie z Inteligentną Kamerą Domową Netatmo. Maksymalnie 1 Alarm i 12 Czujników na jedną Kamerę.

Zestaw