Przejdź do treści

Bezprzewodowa automatyka domowa na wyciągnięcie ręki

 

Bezprzewodowa automatyka domowa - Poznaj nowoczesne propozycje Legrand i Netatmo

 

Systemy automatyki domowej stają się coraz popularniejsze. Trudno się temu dziwić. Wyobrażasz sobie opuszczanie wszystkich rolet jednym przyciskiem? A może zdalne wyłączenie wszystkich świateł i innych urządzeń elektrycznych? Umożliwi Ci to najnowszy system automatyki domowej, stworzony przez firmę Legrand NETATMO. Sprawdź, czy to opcja dla Ciebie.

Automatyka domowa w Twoim domu? Zobacz, czym jest system Legrand NETATMO

Doceniani w Europie producenci zaawansowanych rozwiązań dla domów i mieszkań – Legrand NETATMO, wspólnymi siłami stworzyli kompletny system, który pozwala na sterowanie najważniejszymi funkcjami w każdym domu. Od teraz wyłączenie wszystkich świateł i urządzeń elektrycznych oraz opuszczenie rolet zewnętrznych to już tylko kwestia naciśnięcia jednego przycisku na smartfonie. Niewielkim kosztem możesz poprawić swoją jakość życia i podnieść wartość swojej nieruchomości. A to tylko kropla w morzu możliwości i zalet, do których można zaliczyć jeszcze to, że:

  • montaż systemu nie wymaga kucia w ścianach a wszystkie moduły są kompatybilne ze standardowymi puszkami o głębokości min. 40 mm;
  • można nim sterować za pomocą popularnych asystentów głosowych – Siri i Asystenta Google;
  • system dostępny jest w wykończeniach ramek z serii Celiane, Valena Life i Valena Allure;
  • masz możliwość integracji z produktami innych producentów.

Chcesz mieć jeszcze więcej możliwości? System jest elastyczny i stale się rozwija, a nowe funkcje będą dostępne już niebawem.

Bezprzewodowa automatyka domowa - sterowanie oświetleniem i roletami

Bezprzewodowa automatyka domowa - Celiane with Netatmo

Celiane with Netatmo

Bezprzewodowa automatyka domowa - Valena Life with Netatmo

Valena Life with Netatmo

Bezprzewodowa automatyka domowa - Valena Allure with Netatmo

Valena Allure with Netatmo

Bezprzewodowa automatyka domowa - zestaw startowy: gniazdo connected + łącznik "wyjście/powrót"

Sam zdecyduj, których funkcji potrzebujesz

Modułowa konstrukcja systemu sprawia, że każdy dopasuje go do swoich oczekiwań. Zestaw startowy składa się z dwóch elementów:

  • gniazda Control z bramą sieciową, które jako centrum dowodzenia łączy wszystkie elementy przez Wi-Fi. System działa w oparciu o technologię radiową o częstotliwości  2,4 GHz;
  • głównego łącznika „Wyjście/Powrót”, który pozwala na uruchomienie wcześniej ustalonych w aplikacji scenariuszy. Wystarczy jeden Twój gest lub komenda głosowa i system zrobi to, co zechcesz. 

Rozwiązanie Legrand NETATMO pozwala też na dalszą rozbudowę. Dodatkowe moduły umożliwią na przykład opuszczanie i podnoszenie rolet lub zasuwanie i rozsuwanie okiennic, czy kontrolę nad pojedynczym źródłem światła. Wszystkim możesz sterować dzięki dedykowanej aplikacji Home + Control, którą pobierzesz ze sklepu Google, lub za pomocą aplikacji Dom w Apple HomeKit.

Bezprzewodowa automatyka domowa - Steruj za pomocą aplikacji
 

Bezprzewodowa automatyka domowa - Gniazdo Control z bramą

Gniazdo Control z bramą

Bezprzewodowa automatyka domowa - Łącznik oświetlenia

Łącznik oświetlenia

Bezprzewodowa automatyka domowa - Łącznik sterowania roletami

Łącznik sterowania roletami

Bezprzewodowa automatyka domowa - Mikromoduł oświetleniowy

Mikromoduł oświetleniowy 

Zaproś do siebie rozwiązania przyszłości, żyj jak chcesz

Rozwiązania proponowane przez Legrand NETATMO ułatwią Twoje życie.

To mnóstwo możliwości, zamkniętych w niepozornych małych elementach, które można zainstalować w każdym domu bez użycia kabli.

Dla każdego mieszkańca Twojego domu, niezależnie od wieku, Legrand Netatmo oznacza komfort i wygodę. Każdy domownik może włączać i wyłączać oświetlenie komendami głosowymi.

Ten system to również bezpieczeństwo – wyłączaj urządzenia elektryczne i opuszczaj zewnętrzne rolety zdalnie z telefonu. Z dowolnego miejsca na świecie! Boisz się o swoje dane? Przechowywane są w serwerach wiodących firm, co daje gwarancje ochrony danych na lata.

Legrand NETATMO to też oszczędność – obserwuj pobór mocy urządzeń i zmniejszaj natężenie światła.

System automatyki domowej Legrand NETATMO to również prestiż, którego pozazdroszczą Ci Twoi goście – wszystko może być wykonane w bardzo ładnym wykończeniu.

Bezprzewodowa automatyka domowa - Steruj zdalnie za pomocą aplikacji

 

Szukasz nowoczesnych rozwiązań, które spełnią Twoje oczekiwania? Zaproś do siebie instalatora, który zamontuje system wykorzystujący obecną instalację elektryczną, lub przygotuje nowe połączenie. Wszystko to bez prowadzenia kabli i bez niepotrzebnego bałaganu.

System do zdalnego zarządzania domem Legrand NETATMO to inwestycja, która zmieni Twoją codzienność. Wysoka funkcjonalność i wygoda w połączeniu z niską ceną sprawia, że każdy może pozwolić sobie na wyższy standard życia.

DOM't worry, be connected!

Gdzie kupić