Przejdź do treści
Kiedy jesteś w trakcie remontu lub wykańczania swojego nowego mieszkania, wybór odpowiedniego osprzętu elektroinstalacyjnego może być decyzją, która ma znaczenie nie tylko dla funkcjonalności, ale także dla estetyki twojego wnętrza. To dlatego marka Legrand przedstawia swoją serię osprzętu elektroinstalacyjnego SUNO, która łączy w sobie szeroki wybór wzorów i kolorów, klasyczny design oraz nowoczesne rozwiązania, a także możliwość integracji z systemem SmartHome.
Niloe Selection to nowy kształt ramki, przeciwodblaskowe wykończenie powierzchni a także rozbudowana oferta kolorystyczna.
Pożar może wybuchnąć o każdej porze dnia i nocy - dlatego też tak istotne jest zamontowanie w domu czujnika dymu. Na rynku znajduje się obecnie ogromna liczba urządzeń tego typu, jednak na szczególną uwagę zasługuje inteligentny czujnik dymu Netatmo firmy Legrand.
Komfort, bezpieczeństwo, oszczędność oraz innowacyjność – wszystko to zagwarantować może bezprzewodowa automatyka domowa Legrand Netatmo
Kamery do monitoringu to nowoczesne, inteligentne urządzenia, które są gwarancją bezpieczeństwa domowników. Umożliwiają one bieżącą kontrolę tego, co się dzieje na terenie danego obiektu lub posesji
Czy oszczędność energii oraz pełen komfort cieplny w domu mogą iść ze sobą w parze? Okazuje się, że tak. Pozwalają na to Inteligentny Termostat oraz Inteligentne Głowice Termostatyczne firmy Netatmo.
Poznaj szeroką gamę gniazd i łączników do nowoczesnego domu lub mieszkania Niloe Step

Poznaj nowoczesne propozycje Smart Home Legrand Netatmo

Zabezpiecz swój sprzęt elektroniczny przed burzą

Poznaj przedłużacze wyposażone we wtyczkę microUSB lub ładowarkę indukcyjną i wybierz produkt dla siebie!

W tym artykule zdradzamy jak przebiega montaż domofonu Classe 300X13E w wykonaniu instalatora.

Sprawdź o jakich gniazdkach elektrycznych warto pamiętać wyposażając mieszkanie.

Dowiedz się jak wygląda montaż ściemniacza wykonywany przez instalatora.