Przejdź do treści

Nowoczesne łączniki i gniazda Niloe Step

baner

Poznaj serię Niloe Step


Niloe Step to szeroka gama gniazd i łączników do nowoczesnego domu lub mieszkania. Produkty służą do wszechstronnego  przesyłania sygnałów multimedialnych, analogowych i cyfrowych, zapewniając tym samym dostęp do takich mediów jak telewizja, telefon i internet. Dodatkowo pozwalają na kontrolowanie funkcji smart w pomieszczeniach, w tym na przykład natężenia światła.

Seria Niloe Step składa się między innymi z takich elementów jak: 

  • łącznik 2-przewodowy automatyczny
  • ściemniacz obrotowy lub przyciskowy
  • termostat pokojowy lub do podgrzewanej podłogi
  • gniazdo światłowodowe
  • podwójne gniazdo głośnikowe
  • ładowarka indukcyjna
  • ładowarka USB A + USB C
  • gniazdo RJ 45
  • gniazdo R-TV-SAT-SAT
Łaczniki

 

Uniwersalny wygląd i ponadczasowośćŁączniki podstawowe

Niloe Step to seria gniazd i łączników o ponadczasowym charakterze i uniwersalnej formie kwadratu. To produkty wysokiej jakości, które zostały zaprojektowane tak, aby wpasować się w każdy wystój wnętrza. Wszystkie produkty są dostępne w 4 najpopularniejszych kolorach w dobrej cenie: białym, modnym czarnym, aluminium i stalowym. Z kolei dzięki występującym w 10 kolorach ramkom można dopasować wygląd zestawu Niloe Step do indywidualnych upodobań i każdego pomieszczenia, niezależnie od wystroju wnętrza, a w razie zmiany aranżacji możemy zmienić kolorystykę przez dokupienie łączników w innym kolorze, ale o takim samym kształcie.

Warto dodać, że kolory biały i czarny są barwione materiałowo już na etapie produkcji dzięki temu kolor pozostaje bez zmian nawet po głębokich zarysowaniach. To produkty dostępne w przystępnej cenie, które swoim wyglądem nawiązują do segmentu premium.

Mnóstwo możliwości z Niloe Step


Produkty z serii Niloe Step to kompletna oferta rozwiązań, które pozwalają na pełne wykorzystanie nowoczesnych technologii, urządzeń i funkcji smart w każdym domu lub mieszkaniu. Otrzymujemy też możliwość ładowania z jednego gniazda wielu urządzeń jednocześnie, w tym smartfona, tableta czy laptopa. Dzięki specjalnej konstrukcji możliwe było uzyskanie wysokiego stopnia ochrony IP44 gniazd i łączników w wielu kolorach, co umożliwia na przykład montaż na balkonie, garażu czy w łazience. To ochrona przed wilgocią i dopasowanie do każdego wystroju, nawet ciemnych płytek lub elewacji. 
 

Dodatkowo dzięki specjalnej konstrukcji i mechanizmowi mocującemu montaż jest sprawny, szybki i bezproblemowy. Sam mechanizm zajmuje mało miejsca, co oznacza przyjemną i precyzyjną instalację, a także umożliwia mocowanie zarówno w pionie, jak i poziomie zestawów wielokrotnych.

Łączniki