Przejdź do treści

 

 

 

Aplikacja

Zdalne sterowanie ogrzewaniem

Steruj Termostatem Modulowanym Netatmo w sposób zdalny, aby zmienić temperaturę w domu za pomocą smartfonu lub tabletu. W razie potrzeby możesz skorzystać z konwencjonalnego, ręcznej nastawy.

Aplikacja

 

 

 

Temperatura

Funkcja samodzielnej regulacji

Funkcja samodzielnej regulacji (Auto-Adapt) Termostatu Modulowanego Netatmo optymalizuje ogrzewanie w zależności od pogody i izolacji termicznej domu. Dzięki technologii OpenTherm Termostat Modulowany zmienia temperaturę wody w obiegu grzewczym, aby zapewnić Ci właściwą temperaturę we właściwym czasie.

Bliscy

Funkcja samodzielnej konserwacji

Wykryto anomalię w kotle OpenTherm? Wyczerpały się baterie w Termostacie? Dzięki funkcji Samodzielnej konserwacji (Auto-Care) Termostat Modulowany Netatmo może powiadomić Cię z dużą dokładnością o wykrytym błędzie. Nie musisz już wzywać fachowca ds. ogrzewania do przeprowadzenia zwykłej diagnozy!

Ogrzewanie wody

Sterowanie ciepłą wodą użytkową

Termostat Modulowany reguluje wytwarzanie ciepłej wody użytkowej według specjalnego harmonogramu. Jeżeli Twoje przyzwyczajenia ulegną zmianom, możesz włączyć lub wyłączyć dopływ ciepłej wody i dostosować jej temperaturę zdalnie za pomocą swojego smartfona.

 

 

 

Co to jest OpenTherm?

Co to jest OpenTherm?

Istnieją dwa rodzaje kotłów, konwencjonalne i modulacyjne.
W przeciwieństwie do konwencjonalnego kotła, kocioł modulacyjny jest w stanie regulować temperaturę wody w obiegach grzewczych, kontrolując precyzyjnie temperaturę w mieszkaniu. Aby to zrobić, musi być zdolny do wymiany kompleksowych informacji ze swoim termostatem. „OpenTherm” jest protokołem komunikacyjnym, który umożliwia właśnie kotłowi modulacyjnemu i Termostatowi wymianę informacji, pozwalając tym samym na sterowanie zarówno ogrzewaniem, jak i ciepłą wodą użytkową.

Co to jest OpenTherm?

 

 

 

 

 

 

4 wymienne kolorowe nakładki

Wygląd termostatu można dostosować za pomocą jednej z czterech kolorowych nakładek samoprzylepnych dostępnych w zestawie.

 

Mechanizm i wygląd

Oszczędność energii, dłuższa żywotność baterii.

 

Półprzezroczysta kostka z pleksiglasu

Wybierz ponadczasowy, minimalistyczny design.

Termostat

 

Ręczna regulacja temperatury

Naciśnij przycisk termostatu, aby zmienić ustawienia temperatury.

 

Temperatura w czasie rzeczywistym

Wyświetlaj ustawienia i dane o temperaturze w pomieszczeniu w czasie rzeczywistym.

 

 

 

Termostat+Zawór

Ustaw temperaturę dowolnego pomieszczenia w dowolnym momencie

Uzupełnij swój Inteligentny Termostat Modulowany Netatmo o dodatkowe Inteligentne Głowice Termostatyczne i steruj wszystkimi grzejnikami.

Termostat+Zawór