Przejdź do treści

Kamera wewnętrzna Smart Netatmo PRO

Jedyna Inteligentna Kamera Domowa potrafiąca rozpoznawać twarze oraz zapewniająca dostęp do wszystkich funkcji bez dodatkowych opłat abonamentowych.
Dzieci

Dzieci

Powiadomienia o powrocie dzieci do domu

Dzięki innowacyjnej technologii rozpoznawania twarzy kamera potrafi zidentyfikować Twoje dzieci, gdy przechodzą przed jej obiektywem, a następnie powiadamia cię o tym za pomocą smartfona.

Dzieci
Starsze osoby

Starsi

Możesz zawsze uważać na rodziców w podeszłym wieku

Nie musisz już martwić się, czy starsi członkowie rodziny dotarli bezpiecznie do domu. Za pomocą specjalnej technologii rozpoznawania twarzy Inteligentna Kamera Domowa wysyła powiadomienia gdy Twoi najbliżsi wrócą do domu. Dostępny jest także podgląd obrazu z kamery na żywo

Starsze osoby
Zwierzaki

Zwierzaki

Wiesz, gdzie są Twoje zwierzaki

Chyba każdy zastanawia się czasem, co robią zwierzaki, gdy nie ma nas w domu? Inteligentna Kamera posiada funkcję wykrywania obecności zwierząt. W przeciwieństwie do konkurencyjnych kamer, które przesyłają tylko powiadomienia o zarejestrowanym ruchu, nasza kamera potrafi rozpoznać, kiedy zwierzę przechodzi przed obiektywem i w czasie rzeczywistym przesyła jego zdjęcie oraz nagranie obrazu. Funkcję tę można wyłączyć, jeżeli nie chcesz otrzymywać powiadomień dotyczących zwierzęcia.

Zwierzaki
Dom letniskowy

Domek

Zabezpieczenie domku letniskowego to nic trudnego

Ktoś wchodzi do Twojego domku letniskowego - to sprzątaczka czy włamywacz? Dzięki kamerze z technologią rozpoznawania twarzy będziesz wiedzieć, kto jest w środku. Na smartfona otrzymasz powiadomienie wraz ze zdjęciem twarzy i nagraniem przedstawiającym wykrytą osobę. 

Dom letniskowy
Włamywacz

Bezpieczeństwo

Powiadomienia o intruzach bezpośrednio na smartfonie

W odróżnieniu od typowych czujników ruchu, które wymagają czasochłonnego oglądania zarejestrowanego materiału, Inteligentna Kamera Domowa natychmiast ostrzega o wykryciu intruza w domu. Powiadomienie uzupełnia zdjęciem twarzy intruza.

Włamywacz
Montaż

Montaż

Prosty montaż w zaledwie parę minut

Instalacja Inteligentnej Kamery Domowej to nic trudnego: zamontuj ją w mieszkaniu, skieruj na wejście, podłącz do zasilania i pobierz aplikację, a następnie wskaż bliskie Ci osoby jednym kliknięciem. To wszystko!

Montaż
Alarm

 

Wysyła powiadomienie, gdy usłyszy alarm

Kiedy kamera usłyszy alarm informujący o wykryciu dymu, tlenku węgla czy też naruszeniu zabezpieczeń lub syrenę, wysyła powiadomienie i rozpoczyna nagrywanie obrazu.

 

Rodzina

Rodzina

Chroń prywatność bliskich, wyłączając rejestrowanie ich wizerunku

W przeciwieństwie do innych kamer monitoringu, które rejestrują wszystko i wszystkich, niczym w "Big Brotherze", Inteligentna Kamera Domowa chroni zarówno Twój dom, jak i prywatność Twojej rodziny.

Dzięki opcji wyłączania nagrywania i powiadomień po wykryciu znanych twarzy, Twoi bliscy mogą cieszyć się prywatnością, wiedząc, że nie są obserwowani ani nagrywani. 

Rodzina

Bezpłatne i elastyczne możliwości przechowywania nagrań

SD

Lokalny zapis nagrań wideo na dołączonej karcie microSD.

Chmura

Nagrania wideo mogą być automatycznie zapisywane w osobistej chmurze Dropbox.

FTP

Mogą też być automatycznie przesyłane na wybrany przez Ciebie serwer FTP.

Zawsze. Wszędzie. Na dowolnym urządzeniu

Niezwykła kamera i prosty wygląd

 

 

Szerokie pole widzenia wynoszące 130°

Dzięki tak szerokiej perspektywie niczego nie przeoczysz.

 

Doskonała jakość nagrań Full HD

Rozdzielczość Full HD 1080p przekłada się na perfekcyjną jakość obrazu, dzięki czemu wyraźnie zobaczysz, co dzieje się w domu.

 

Świetna widoczność w nocy

Ochrona za dnia i w nocy dzięki czujnikowi podczerwieni, który pozwala nagrywać wyraźne materiały wideo nawet w całkowitych ciemnościach.

Inteligentna Kamera Domowa

 

 

 

Piękne anodyzowane aluminium

Inteligentna Kamera Domowa wyróżnia się oryginalnym wyglądem i prostotą. Doskonale komponuje się z wystrojem Twojego domu.

 

Nagrywanie samych istotnych zdarzeń

Kamera rozpoczyna nagrywanie jedynie wtedy, gdy coś się dzieje, zapobiegając rejestrowaniu nieistotnych rzeczy.

Kamera wewnętrzna + syrena systemu alarmowego Smart Netatmo PRO