Przejdź do treści

Czujnik dymu Smart Netatmo PRO

Inteligentny Czujnik Dymu Netatmo to oparte na technologii fotoelektrycznej (optycznej) urządzenie zwiększające poziom bezpieczeństwa w domu. Po wykryciu pożaru Czujnik Dymu niezwłocznie wysyła ostrzeżenie bezpośrednio do Twojego smartfona. Dzięki temu możesz zareagować nawet gdy przebywasz poza domem.

Telefon

Alarm

Ostrzeżenia w czasie rzeczywistym na Twoim smartfonie

Jesteś poza domem? W takim razie nie usłyszysz nawet najgłośniejszego alarmu pożarowego o sile 85 dB. W przeciwieństwie do tradycyjnych urządzeń Inteligentny Czujnik Dymu Netatmo eliminuje ten problem, wysyłając ostrzeżenia o pożarze w czasie rzeczywistym prosto na smartfony należące do Ciebie i Twojej rodziny.

Telefon
Dzieci

10-letni okres trwałości baterii*

Wiele osób zapomina o wymianie wyczerpanych baterii w czujnikach dymu, ponieważ trzeba to zbyt często robić. Ale czy w takim układzie można być pewnym, że wszystko zadziała jak należy, gdy wybuchnie pożar?
Inteligentny Czujnik Dymu Netatmo posiada specjalną wbudowaną baterię wystarczającą na 10 lat*, co oznacza, że nie trzeba martwić się o zasilanie czujnika przez całą dekadę. Odpowiada to okresowi eksploatacji samego czujnika, dlatego w tym czasie każdy pożar zostanie w porę zauważony. Po 10 latach zaleca się wymianę wszystkich czujników dymu na nowe.

Dzieci
Śpiące dziecko

Bez ostrzeżeń o niskim stanie baterii przez całą dekadę*

Budzą Cię uporczywe sygnały informujące o niskim poziomie baterii w czujniku dymu? Dzięki Inteligentnemu Czujnikowi Dymu Netatmo można spać spokojnie i nie martwić się o jego zasilanie przez całe 10 lat*.

Śpiące dziecko
Bateria

Ostrzeżenie o niskim poziomie baterii

Inteligentny Czujnik Dymu wysyła Ci ostrzeżenia na smartfona, gdy bateria zbliża się do końca 10-letniego okresu eksploatacji*, co oznacza konieczność wymiany urządzenia.

Dźwięk

Przypomnienia o kontroli dźwięku

Aplikacja pozwala ustawić miesięczne, półroczne lub coroczne przypominienia o konieczności przetestowania Inteligentnego Czujnika Dymu. Zgodnie z zaleceniami taką kontrolę należy przeprowadzać przynajmniej raz do roku.

Montaż

Montaż

Bezproblemowa instalacja

Koniec z kłopotliwym podłączaniem alarmów. Wystarczy zamontować bezprzewodowy Inteligentny Czujnik Dymu na suficie i pobrać aplikację, a już po chwili dom zyskuje ochronę przed ogniem. To takie proste.

Montaż
Domek

Gdzie zamontować Inteligentny Czujnik dymu Netatmo PRO?

W celu zapewnienia bezpieczeństwa i ochrony przed ogniem należy zainstalować Inteligentny Czujnik Dymu we wszystkich sypialniach, pokojach dzieci i korytarzu. Dla większego bezpieczeństwa dodatkowe Inteligentne Czujniki Dymu można zamontować w salonie, na poddaszu i w piwnicy. W niektórych krajach mogą też obowiązywać w tym zakresie miejscowe przepisy. Prosimy zapoznać się z przepisami dotyczącymi czujników dymu.

Diagnostyka

Automatyczna diagnostyka

Zastanawiasz się czasami czy Twój domowy czujnik dymu działa prawidłowo? Inteligentny Czujnik Dymu stale monitoruje stan baterii, kontroluje sprawność mechanizmu wykrywania dymu i sprawdza łączność z siecią Wi-Fi. W razie jakichkolwiek problemów technicznych otrzymasz powiadomienie na smartfona.

Diagnostyka

                                                                                                                                                                                                                            

Ściszenie alarmu smartfonem

Alarm włączył się z powodu przypalonej grzanki? Nie trzeba wchodzić na krzesło, aby wyłączyć urządzenie zamontowane na suficie – wystarczy wyciszyć alarm Inteligentnego Czujnika Dymu smartfonem.

 

Samodzielny produkt

Inteligentny Czujnik Dymu to całkowicie samodzielny produkt. Nie potrzebuje do pracy drogiej centralki zarządzającej inteligentnym domem.

 

Brunch

Produkt

Czujnik Dymu Netatmo PRO - Twój strażnik domu

Optyczny (fotoelektryczny) czujnik dymu 

 

 

85-decybelowy alarm akustyczny po wykryciu dymu

 

 

Łączność z Wi-Fi umożliwiająca zdalne wywoływanie alarmu

 

Inteligentny Czujnik Dymu

 

Wbudowane baterie wystarczające na 10 lat*

 

 

Wbudowana dioda LED informująca o statusie urządzenia

 

 

Technologia Bluetooth Low Energy (BLE) do zdalnej obsługi funkcji Hush i współpracy z zestawem HomeKit

*Okres eksploatacji przy standardowym użytkowaniu. Może on ulec zmianie w zależności od sposobu użytkowania Inteligentnego Czujnika Dymu. Dodatkowe informacje można znaleźć na stronie: https://netatmo.com/usage/nsd