Przejdź do treści
Bezpieczeństwo i komfort w domu

Poznaj produkty Netatmo PRO

Każdy z nas pragnie zapewnić swoim bliskim zdrowe, bezpieczne i komfortowe warunki życia. Produkty Netatmo PRO pozwolą Ci na to! Inteligentna ochrona Twojego domu zapewnią Ci prawdziwy spokój. Dzięki aplikacji mobilnej możesz zobaczyć co dzieje się w Twoim domu o dowolnej porze i z dowolnego miejsca na świecie. Zyskujesz najcenniejsze: spokój i bezpieczeństwo Twoje i Twoich bliskich. Inteligentne rozwiązania oparte na czujnikach doskonale sprawdzą się w Twoim domu, by zapewnić zdrowszy klimat we wnętrzach i podnieść komfort Twój i Twojej rodziny. Produkty Netatmo PRO charakteryzują się rozszerzoną, czteroletnią gwarancją połączoną z możliwością ich uruchomienia przez doświadczonego instalatora.

Bezpieczeństwo i komfort w domu
Kamera wewnętrzna Smart Netatmo PRO

Kamera wewnętrzna
Smart Netatmo PRO

„Za każdym razem, gdy ktoś wchodzi do mojego domu, dostaję powiadomienie na smartfon”

Jedyna Kamera wewnętrzna potrafiąca rozpoznawać twarze oraz zapewniająca dostęp do wszystkich funkcji bez dodatkowych opłat abonamentowych. Identyfikuje twarze domowników, dlatego nagrywa tylko osoby nierozpoznane. Rejestruje obraz również nocą, w podczerwieni. 

Kamera wewnętrzna Smart Netatmo PRO
Kamera zewnętrzna Smart Netatmo PRO

Kamera zewnętrzna 
Smart Netatmo PRO

„Mogę kontrolować sytuację przed domem i w ogrodzie, więc czuję się spokojnie”

Jedyna kamera w wersji sterowanej przez internet o rozbudowanych funkcjonalnościach: identyfikuje postaci, zwierzęta i auta. Nagrywa w ciemności, może służyć jako oświetlenie. Dostęp do wszystkich funkcji bez opłat abonamentowych. 

Kamera zewnętrzna Smart Netatmo PRO
Kamera wewnętrzna + syrena systemu alarmowego Smart Netatmo PRO

Kamera wewnętrzna + syrena systemu alarmowego 
Smart Netatmo PRO

„Otrzymuję powiadomienia o każdym alarmie”

Ochroną Twojego domu zajmą się połączone kamery, syrena systemu alarmowego i czujniki wstrząsowe okien i drzwi. Dzięki identyfikacji domowników, do rozbrojenia alarmu nie potrzebujesz żadnego kodu. 

Kamera wewnętrzna + syrena systemu alarmowego Smart Netatmo PRO
Czujnik dymu Smart Netatmo PRO

Czujnik dymu
Smart Netatmo PRO

„Nie muszę się martwić, że w moim domu wybuchnie pożar”

Po wykryciu dymu, czujnik niezwłocznie wysyła ostrzeżenie bezpośrednio do Twojego smartfona. Dzięki temu możesz zareagować nawet gdy przebywasz poza domem. Dodatkowo stale monitoruje stan baterii, kontroluje sprawność mechanizmu wykrywania dymu i sprawdza łączność z siecią Wi-Fi.

Czujnik dymu Smart Netatmo PRO
Czujnik czadu

Czujnik czadu

Inteligentny Alarm Tlenku Węgla Netatmo dba o Twoje bezpieczeństwo w dzień iw nocy. Mierzy w czasie rzeczywistym poziom tlenku węgla, który jest niewidocznym, bezwonnym i potencjalnie śmiertelnym gazem. Jeśli w Twoim domu znajdują się urządzenia spalające paliwo (kocioł, kominek, kuchenka gazowa itp.), Alarm Tlenku Węgla Netatmo będzie monitorował cząsteczki tlenku węgla emitowane przez te urządzenia. Alarm tlenku węgla, ostrzega Cię gdziekolwiek jesteś, uruchomi alarm o natężeniu 85 decybeli i natychmiast powiadomi Cię o tym na smartfonie.

Czujnik czadu
Czujniki wstrząsowe okien i drzwi systemu alarmowego Smart Netatmo PRO

Czujniki wstrząsowe okien i drzwi systemu alarmowego
Smart Netatmo PRO

„W przypadku próby włamania zyskuję cenny czas!”

Czujniki poinformują Cię zanim dojdzie do włamania. Umieszczone na dowolnie wybranych drzwiach i oknach rozpoznają wszelki ruch lub drżenie, sygnalizując, że ktoś chce sforsować zamek. Wykrywają także nagłe otwarcie drzwi lub okna. W takim przypadku otrzymujesz natychmiast powiadomienie na smartfona.

Czujniki wstrząsowe okien i drzwi systemu alarmowego Smart Netatmo PRO
Wideodzwonek Smart Netatmo PRO

Wideodzwonek 
Smart Netatmo PRO

„Mogę poprosić kuriera o pozostawienie paczki albo powitać gości, choć jestem jeszcze w kuchni i przygotowuję dla nich kolację."

Wymiana tradycyjnego klawisza dzwonka na Smart dzwonek z kamerą umożliwia oprócz uruchomienia tradycyjnego dzwonka, stały podgląd na smartfonie osób znajdujących się w zasięgu kamery, sprawdzenie kto dzwoni do drzwi oraz rozmowę z nim z dowolnego miejsca na świecie.

Wideodzwonek Smart Netatmo PRO
Termostat i głowice termostatyczne Smart Netatmo PRO

Termostat i głowice termostatyczne 
Smart Netatmo PRO

„Dostosowuję ogrzewanie do mojego rytmu dnia”

Sterowanie ogrzewaniem w sposób tradycyjny i jednocześnie zdalny odbywa się za pomocą centralnego termostatu lub aplikacji w smartfonie. Wprowadzone w danej chwili ustawienia użytkownika są nadrzędne względem tygodniowego harmonogramu określonego przez niego wcześniej.

Termostat i głowice termostatyczne Smart Netatmo PRO
Termostat modulowany Opentherm Smart Netatmo Pro

Termostat modulowany Opentherm 
Smart Netatmo PRO

„Wygoda i oszczędność energii każdego dnia”

Inteligentny termostat modulowany to część systemu sterowania dopasowująca czas i temperaturę ogrzewania do Twojego stylu życia. Uzyskaj odpowiednią temperaturę we właściwym czasie dzięki modulacji OpenTherm i funkcji Auto-Adapt, która uwzględnia pogodę i charakterystykę ogrzewania Twojego domu.

Termostat modulowany Opentherm Smart Netatmo Pro
Stacja pogodowa

Stacja pogodowa

„Sprawdzam warunki panujące na zewnątrz w moim smartfonie”

Bezprzewodowy Moduł Zewnętrzny Stacji Pogodowej pozyskuje najważniejsze dane meteorologiczne w czasie rzeczywistym — za pomiary dokonywane dosłownie tuż obok Ciebie odpowiadają specjalne czujniki.

Stacja pogodowa
Moduł wewnętrzny

Moduł wewnętrzny

„Mogę zadbać o najwyższą jakość powietrza w domu, gdy sprawy wymykają się spod kontroli”

Wykonuj pomiary warunków w dodatkowych pomieszczeniach - podłącz aż do trzech modułów wewnętrznych i kontroluj wszystkie pomieszczenia i pomiary dzięki tej samej aplikacji. Dzięki nim możesz kontrolować takie parametry jak stężenie CO2, temperatura, jakość powietrza.

Moduł wewnętrzny
Deszczomierz

Deszczomierz

„Nie muszę się obawiać, że zapomnę parasola - mój smartfon informuje mnie, kiedy zaczyna padać deszcz”

Doskonałym uzupełnieniem stacji pogodowej jest Inteligentny Deszczomierz, który wysyła dane o opadach bezpośrednio na Twój smartfon. Sprawdzaj opady w okolicy Twojego domu w milimetrach na godzinę zdalnie i w czasie rzeczywistym. Bardzo dokładny wskaźnik deszczu mierzy intensywność opadów oraz podaje informację o wielkości opadów w ciągu ostatniej godziny oraz od północy. 

Deszczomierz
Wiatromierz

Wiatromierz

„Mogę zaplanować spacer, bo wiem, że dziś nie wieje”

Inteligentny Wiatromierz wysyła dane bezpośrednio na Twój smartfon. Wykorzystując najnowszą technologię ultradźwiękową, niezawodnie mierzy prędkość i kierunek wiatru w czasie rzeczywistym - nawet podczas burzy! Wiatromierz może również zapewnić Ci bardziej precyzyjne odczyty temperatury "odczuwalnej" poza domem. 

Wiatromierz
Czujnik jakości powietrza

Czujnik jakości powietrza

„Mogę monitorować poziom wilgotności, hałasu i ustawić optymalną temperaturę”

Każdy z nas pragnie zapewnić swoim bliskim jak najzdrowsze warunki życia. Inteligentny Czujnik Jakości Powietrza w Pomieszczeniach pozwoli Ci na to! Bez względu na to, czy chodzi o poziom natężenia dźwięków sprzyjający zdrowemu snu, czy też wilgotność powietrza odpowiednią dla dziecka chorego na astmę - Czujnik ten zbierze istotne dane, wskaże potencjalne problemy i zaproponuje rozwiązania.

Czujnik jakości powietrza