Przejdź do treści
Bezpieczeństwo i komfort w domu

Każdy z nas pragnie zapewnić swoim bliskim zdrowe, bezpieczne i komfortowe warunki życia. Produkty Legrand Netatmo pozwolą Ci na to! Inteligentna ochrona Twojego domu zapewnią Ci prawdziwy spokój. Dzięki aplikacji mobilnej możesz zobaczyć co dzieje się w Twoim domu o dowolnej porze i z dowolnego miejsca na świecie. Zyskujesz najcenniejsze: spokój i bezpieczeństwo Twoje i Twoich bliskich. Inteligentne rozwiązania oparte na czujnikach doskonale sprawdzą się w Twoim domu, by zapewnić zdrowszy klimat we wnętrzach i podnieść komfort Twój i Twojej rodziny. Produkty Netatmo PRO charakteryzują się rozszerzoną, czteroletnią gwarancją połączoną z możliwością ich uruchomienia przez doświadczonego instalatora.

Bezpieczeństwo i komfort w domu
Kamera wewnętrzna

Inteligentna kamera domowa

„Za każdym razem, gdy ktoś wchodzi do mojego domu, dostaję powiadomienie na smartfon”

Jedyna Inteligentna Kamera Domowa potrafiąca rozpoznawać twarze oraz zapewniająca dostęp do wszystkich funkcji bez dodatkowych opłat abonamentowych. Identyfikuje twarze domowników, dlatego nagrywa tylko osoby nierozpoznane. Rejestruje obraz również nocą, w podczerwieni. 

Kamera wewnętrzna
Kamera zewnętrzna

Inteligentna kamera zewnętrzna

„Mogę kontrolować sytuację przed domem i w ogrodzie, więc czuję się spokojnie”

Jedyna kamera w wersji sterowanej przez internet o rozbudowanych funkcjonalnościach: identyfikuje postaci, zwierzęta i auta. Nagrywa w ciemności, może służyć jako oświetlenie. Dostęp do wszystkich funkcji bez opłat abonamentowych. 

Kamera zewnętrzna
Alarm domowy

Alarm domowy

„Otrzymuję powiadomienia o każdym alarmie”

Ochroną Twojego domu zajmą się połączone kamery, syrena alarmowa i czujniki otwarcia. Dzięki identyfikacji domowników, do rozbrojenia alarmu nie potrzebujesz żadnego kodu. 

Alarm domowy
Czujnik dymu

Czujnik dymu

„Nie muszę się martwić, że w moim domu wybuchnie pożar”

Po wykryciu pożaru niezwłocznie wysyła ostrzeżenie bezpośrednio do Twojego smartfona. Dzięki temu możesz zareagować nawet gdy przebywasz poza domem. Dodatkowo  stale monitoruje stan baterii, kontroluje sprawność mechanizmu wykrywania dymu i sprawdza łączność z siecią Wi-Fi.

Czujnik dymu
Czujnik otwarcia drzwi i okien

Czujnik otwarcia drzwi i okien

„W przypadku próby włamania zyskuję cenny czas!”

Poinformują Cię zanim dojdzie do włamania. Umieszczone na dowolnie wybranych drzwiach i oknach rozpoznają wszelki ruch lub drżenie, sygnalizując, że ktoś chce sforsować zamek. Wykrywają także nagłe otwarcie drzwi lub okna. W takim przypadku otrzymujesz natychmiast powiadomienie na smartfona.

Czujnik otwarcia drzwi i okien
Inteligentny  wideodzwonek

Inteligentny wideodzwonek

„Mogę poprosić kuriera o pozostawienie paczki albo powitać gości, choć jestem jeszcze w kuchni i przygotowuję dla nich kolację."

Wymiana tradycyjnego klawisza dzwonka na Smart dzwonek z kamerą umożliwia oprócz uruchomienia tradycyjnego dzwonka, stały podgląd na smartfonie osób znajdujących się w zasięgu kamery, sprawdzenie kto dzwoni do drzwi oraz rozmowę z nim z dowolnego miejsca na świecie.

Inteligentny  wideodzwonek
Inteligentny Termostat i Zawór

Inteligentny Termostat i Głowice

„Dostosowuję ogrzewanie do mojego rytmu dnia”

Sterowanie ogrzewaniem w sposób tradycyjny i jednocześnie zdalny odbywa się za pomocą centralnego termostatu lub aplikacji w smartfonie. Wprowadzone w danej chwili ustawienia użytkownika są nadrzędne względem tygodniowego harmonogramu określonego przez niego wczesniej.

Inteligentny Termostat i Zawór
Stacja pogodowa

Stacja pogodowa

„Sprawdzam warunki panujące na zewnątrz w moim smartfonie”

Bezprzewodowy Moduł Zewnętrzny Stacji Pogodowej pozyskuje najważniejsze dane meteorologiczne w czasie rzeczywistym — za pomiary dokonywane dosłownie tuż obok Ciebie odpowiadają specjalne czujniki.

Stacja pogodowa
Moduł wewnętrzny

Moduł wewnętrzny

„Mogę zadbać o najwyższą jakość powietrza w domu, gdy sprawy wymykają się spod kontroli”

Wykonuj pomiary warunków w dodatkowych pomieszczeniach - podłącz aż do trzech modułów wewnętrznych i kontroluj wszystkie pomieszczenia i pomiary dzięki tej samej aplikacji. Dzięki nim możesz kontrolować takie parametry jak stężenie CO2, temperatura, jakość powietrza.

Moduł wewnętrzny
Inteligentny deszczomierz

Inteligentny deszczomierz

„Nie muszę się obawiać, że zapomnę parasola - mój smartfon informuje mnie, kiedy zaczyna padać deszcz”

Doskonałym uzupełnieniem stacji pogodowej jest Inteligentny Deszczomierz, który wysyła dane o opadach bezpośrednio na Twój smartfon. Sprawdzaj opady w okolicy Twojego domu w milimetrach na godzinę zdalnie i w czasie rzeczywistym. Bardzo dokładny wskaźnik deszczu mierzy intensywność opadów oraz podaje informację o wielkości opadów w ciągu ostatniej godziny oraz od północy. 

Inteligentny deszczomierz
Inteligentny wiatromierz

Inteligentny wiatromierz

„Mogę zaplanować spacer, bo wiem, że dziś nie wieje”

Inteligentny Wiatromierz wysyła dane bezpośrednio na Twój smartfon. Wykorzystując najnowszą technologię ultradźwiękową, niezawodnie mierzy prędkość i kierunek wiatru w czasie rzeczywistym - nawet podczas burzy! Wiatromierz może również zapewnić Ci bardziej precyzyjne odczyty temperatury "odczuwalnej" poza domem. 

Inteligentny wiatromierz
Czujnik jakości powietrza

Czujnik jakości powietrza

„Mogę monitorować poziom wilgotności, hałasu i ustawić optymalną temperaturę”

Każdy z nas pragnie zapewnić swoim bliskim jak najzdrowsze warunki życia. Inteligentny Czujnik Jakości Powietrza w Pomieszczeniach pozwoli Ci na to! Bez względu na to, czy chodzi o poziom natężenia dźwięków sprzyjający zdrowemu snu, czy też wilgotność powietrza odpowiednią dla dziecka chorego na astmę - Czujnik ten zbierze istotne dane, wskaże potencjalne problemy i zaproponuje rozwiązania.

Czujnik jakości powietrza